تولید محتوای سایت رو به کجا بسپاریم؟ + 1 نکته طلایی

سلام

شرکت ها و افراد زیادی هستند که خدمات تولید محتوا انجام می دن، اما سوال اینجاست، روش صحیح تولید محتوا چیه و تولید محتوای سایت رو به کجا بسپاریم؟

در ابتدا لازم هست به زبان ساده بدونید محتوا برای شما چه کاری انجام می ده، این کار ها عبارتند از :

  1. با محتوا می تونید اعتماد کاربر را به سرویس یا محصول یا خدمات خودتون جلب کنید.
  2. با محتوا امکان دیده شدن خودتون در موتور های جستجو و گوگل رو به شدت افزایش خواهید داد.
  3. با محتوا می تونید پس از ایجاد اعتماد، فروش بیشتری رو  ایجاد کنید.
  4. با محتوا می تونید برند سازی کنید و سئوی سایت خودتون رو برای بلند مدت تثبیت کنید.

همونطور که در بالا توضیح داده شد محتوا بسیار مهم هست و محتوا پادشاه سئو محسوب می شه و این کار امروزه یک کار تخصصی محسوب می شه.

اما قاعدتا برون سپاری محتوای در حوزه های علمی یا مهندسی یا پزشکی و دیگر حوزه هایی که حوزه های تخصصی محسوب می شوند در خیلی از مواقع ممکن هست که نتیجه ی خوبی نداشته باشد.

این نکته حائز اهمیت هست که بدانید بهترین کسی که می تواند در حوزه های تخصصی و خاص مربوط به کار شما محتوا تولید یا نظارت کند خود شما هستید، چون افراد بیرون از مجموعه شما که مهارت تولید محتوا دارند، حرفه ی شما و نوع فعالیت شما را به خوبی نمی شناسند و این افراد ممکن است محتوای خوبی بنویسند اما کاربری که این محتوا را می خواند و کمی اطلاعات در مورد کار شما دارد، اعتمادش جلب نشود و محتوای مورد نظر اثر بخشی لازم را نداشته باشد.

بنابراین در حوزه های تخصصی سعی کنید حتما در داخل مجموعه خودتان این فعالیت را انجام دهید و یا اگر اقدام به برون سپاری تولید محتوا می کنید، حتما نظارت تخصصی و دقیقی بر روند تولید محتوا داشته باشید و چارچوب های محتوا را مشخص کنید تا محتوا اثر بخشی لازم را داشته باشد.

همچنین لازمه بدونید اگر در رابطه با سئو و تولید محتوا مشکلی داشتید می تونید طراحی سایت در اصفهان یا طراحی سایت اصفهان رو باز کنید و به صورت برخط اطلاعات بیشتری رو دریافت کنید.

1 نکته طلایی در رابطه با الگوریتم EAT گوگل :

لازم هست بدونید گوگل الگوریتمی به نام EAT داره که بر اساس اعتماد، اعتبار و تخصص نویسنده فعالیت می کنه.

برای این الگوریتم در حوزه های بسیار تخصصی مانند حوزه های مالی و حوزه ی سلامت مهم است که چه کسی نویسنده ی محتوا است و سابقه، اعتماد، اعتبار، تخصص، مدارک و تحصیلات نویسنده در حوزه ی مورد نظر به چه صورت است و گوگل به این نکته که نویسنده ی یک محتوای تولید شده حتما مشخص باشد، اهمیت ویژه ای می دهد.

به عنوان مثال یک نویسنده که در حوزه ی خاصی مانند سئو یا پزشکی فعالیت می کند، نباید در حوزه ی مالی که تخصصی در آن ندارد فعالیت داشته باشد، زیرا ممکن است با یک اطلاعات اشتباه از طرف این نویسنده، افراد زیادی در حوزه مالی به مشکل بر بخورند.

سلام شرکت ها و افراد زیادی هستند که خدمات تولید محتوا انجام می دن، اما سوال اینجاست، روش صحیح تولید محتوا چیه و تولید محتوای سایت رو به کجا بسپاریم؟ در ابتدا لازم هست به زبان ساده بدونید محتوا برای شما چه کاری انجام می ده، این کار ها عبارتند از : با محتوا می…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.